Aktualności Witaj!
Dzień Kobiet z tańcem brzucha warsztaty z Blancari w Szkole Tańca Adama Czuba
Dzień Kobiet to wspaniała okazja, by poczuć swoją kobiecość. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkie dziewczyny i panie na warsztaty tańca brzucha na dwóch poziomach, które odbędą się w Szkole Tańca Adama Czuba

Termin: 8 marca 2014


Poziom początkujący od podstaw:

godz.11:00 — 12.30 podstawowe figury tańca brzucha i mini-układ
cena: 20zł


[b]Poziom początkujący wyższy i średniozaawansowany:

godz. 13:00 — 14:30[/b] kobieca choreografia shaaby
cena 20zł

Prowadzenie: Blancari

Miejsce warsztatów:
Szkoła Tańca — Adam Czub
al. Niepodległości 8a II piętro
Poznań


Info i zapisy:
zapisz.sie.na@kursy-tanca.net


Rezerwacją miejsca jest mail zgłoszeniowy i wpłata na konto ze strony:
http://www.kursy-tanca.net/kontakt.html


Zapraszam serdecznie!

 13-2-2014, godz. 21:43:43

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u