Warsztaty

"Dynamit w pudełku" czyli ABIR ponownie w Poznaniu 17 listopada 2013
ABIR to już marka sama w sobie, zapewnia zarówno taneczną ucztę dla oczu, jak i solidny trening warsztatowy.


Termin 17 listopada 2013 (niedziela)

Miejsce: Szkoła Tańca-Adam Czub
al. Niepodległości 8a
Poznań

Godziny i cennik-już wkrótce

Tym razem zapraszamy na dwa bardzo ciekawe warsztaty:


1) „Dynamit w pudełku” czyli jak poradzić sobie z dynamiczną muzyką i budowaniem napięcia na zbyt małej przestrzeni ( a przy okazji również na zbyt dużej, żeby nie zanudzać bieganiem w chasse). Garść pomysłów, jak rozpętać taneczną burzę bez rujnowania scenografii i obawy, że wypadniemy/spadniemy ze sceny. 2,5h

2) „Wokal arabski, czyli o uwalnianiu emocji” — Prawdziwy kunszt tancerki poznaje się dopiero wtedy, gdy przychodzi jej zatańczyć do utworu z wokalem — cała złożoność interpretacyjna zostanie przedstawiona na warsztacie, wraz z przeglądem aktorskich gestów oraz naciskaniem na unikanie pantomimy i zbędnej dramaturgii, gdy chcemy, aby nasz ruch odzwierciedlał tekst utworu. Kombinacje do „Mally wanna mally” (Warda) i „Ana Bastanak” (Tony Mouzayek). 2,5 h


Zapisy:

zapisz.sie.na@kursy-tanca.net


Zapraszamy!


ABIR (Marta Lencer) - tancerka młodego pokolenia, doceniana przez największe autorytety taneczne, szanowana ze względu na wyraz, autentyczność, czystą technikę i własny, indywidualny styl tańczenia. Zdobywczyni tytułu 2 Vice Miss Europy w klasyce (Berlin 2012), Mistrzyni Europy Wschodniej w folklorze arabskim (2012), zwyciężczyni Orient Addicts 2013 w kategorii beledi/shaaby, podwójna zwyciężczyni Azure Festival (Ryga, 2013) w kategorii professional raks sharki oraz beledi/shaaby. Laureatka podiumowych miejsc na wszystkich polskich festiwalach tańca orientalnego, również: Egyptian Fever Festival 2010 („Rising star”), Orient Addicts 2010, Euro Raks 2011, Nova Orient 2011/2012. Instruktorka w ST An Najma (Wrocław), jedna z głównych solistek w spektaklach tańca orientalnego („Maska Faraonów”, „East Side Story”), jurorka ogólnopolskiego konkursu tanecznego „Miss Bellydance Poland”. Najbardziej utytułowana solistka we Wrocławiu, zapraszana do prowadzenia warsztatów na terenie całej Polski i prywatnie pracująca z wieloma tancerkami. Od początku związana wyłącznie z tańcem orientalnym.

 
Archiwum warsztatów


UWAGA! Jeżeli nie zaznaczono inaczej, zapisów na warsztaty dokonać można pod adresem e-mail Akademii lub za pośrednictwem formularza kontaktowego (patrz: Kontakt).

Poziomy warsztatów określone są orientacyjnie dla osób, które zaczynały tańczyć „od zera”. Jeśli tańczysz krócej, ale czujesz, że Twoje umiejętności odpowiadają danemu poziomowi — również zapraszamy. W razie wątpliwości możesz zapytać swoją instruktorkę lub napisać do nas.

stat4u