Aktualności Witaj!
Nowy Rok - nowe zajęcia!
Witajcie w Nowym Roku!

W zakładce Regularne kursy pojawił się już nowy grafik. Nowością jest grupa choreograficzno-rekwizytowa, która powstała z połączenia dotychczasowych grup średniozaawansowanej i zaawansowanej. Prowadzić tę grupę będzie oczywiście Donya.


W zakładce Warsztaty jest już ogłoszenie o warsztatach rytmicznych z Abu Kadarem. To materiał obowiązkowy dla każdej ambitnej tancerki oraz wszystkich zainteresowanych interpretacją arabskich rytmów. Warsztaty przy bębnie na żywo to dodatkowa atrakcja.

Niebawem pojawią się też informacje nt karnawałowych, ognistych warsztatów w Kasią Wronką, a także grafik grupy średniozaawansowanej, która przeniesiona będzie na terminy w tygodniu.

Wszystkiego dobrego jeszcze raz!

Blancari

 3-1-2011, godz. 13:43:06

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u