Aktualności Witaj!
Na przednówku!
Jak widać słońce przegoniło już śnieg z naszej strony. Jednocześnie trwają prace, by wraz z przebudzeniem przyrody — obudzić w Was nowe taneczne energie.

Już niedługo wiosenny grafik zajęć regularnych ze zmianami. Największe zmiany w grupie choreograficzno — rekwizytowej, w której jako instruktor pojawi się lubiana i ceniona przez Was Marta Nowicka. Będą też zajęcia z tańca klasycznego i przygotowania do zakończenia roku 18 czerwca 2011.

A tymczasem — przyjmijcie zaproszenie na warsztaty z fanveilami z Martą Nowicką. Szczegóły w zakładce Zajęcia -> Warsztaty.

Do zobaczenia!

 15-3-2011, godz. 11:57:06

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u