Aktualności Witaj!
Nowe zdjęcia w galerii - Zakończenie sezonu 2010/2011
W naszej galerii właśnie powstał nowy album, w którym znajdziecie zdjęcia z naszego zakończenia sezonu autorstwa Izy Łogonowicz.

Zapraszamy serdecznie: klik

Jednocześnie przypominamy, taniec brzucha w Poznaniu nie zamiera i od lipca, przez 10 tygodni odbywać się będą zajęcia wakacyjne w Szkole Tańca Adam Czub & Olininus.

Więcej informacji w zakładce: kursy regularneZapraszamy!
 30-6-2011, godz. 01:22:36

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u