Aktualności Witaj!
Promocja!
UWAGA!
Od dziś w Akademii Artystycznej BLANCARI można wygrać specjalnego, promocyjnego JOKERA — czyli specjalny rabat, który sprawi, że osoba wylosowana zapłaci za warsztat tylko równowartość zaliczki.

Pierwszy JOKER zostanie rozlosowany wśród warsztatowiczek, które do 20 sierpnia wpłacą zaliczkę za warsztaty z Agatą Zakrzewską (11 września 2010). Osoba wylosowana będzie zwolniona z reszty wpłaty.

Te które już wpłaciły — oczywiście również biorą udział w losowaniu.

Losowanie odbędzie się 21 sierpnia o godz. 12.00. Wyniki zostaną ogłoszone pod informacjami o warsztatach, a zwyciężczyni poinformowana mailem. :D :D :D

 15-8-2010, godz. 12:41:32

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u