Aktualności Witaj!
Nowy sezon, nowe grafiki, nowe grupy!
Witajcie!

Już niedługo wrzesień i nowy sezon taneczny w Poznaniu. A to oznacza nowe grupy i nowe miejsca.

Zapraszamy na kolejny rok zajęć tańca brzucha w Szkole Tańca Adama Czuba na al. Niepodległości (prowadzenie zajęć: Blancari). W tym sezonie startujemy z 3 grupami na różnych poziomach: początkujący, początkujący-kontynuacja i średniozaawansowany.

Jednocześnie zapraszamy do nowiutkiego Studia Tańca „Batucada” na Winogradach, gdzie powstanie pierwsza grupa początkująca tańca brzucha.

Po szczegóły zapraszamy do zakładki Kursy regularne

Zapisy już trwają! Dołącz do fascynatek tańca brzucha i poczuj się orientalną księżniczką!

 26-8-2011, godz. 16:10:58

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u