Aktualności Witaj!
HAPPY HOURS - nowy projekt- "Poranne przeciąganie przy kawie"
Serdecznie zapraszam na nowy projekt ST Adama Czuba.

PORANNE PRZECIĄGANIE PRZY KAWIE

czwartki 10.00 — 11.00
al. Niepodległości 8a, Poznań


UWAGA — W NAJBLIŻSZY CZWARTEK 1 GRUDNIA — DARMOWE ZAJĘCIA POKAZOWE. WYMAGANE JEDYNIE ZGŁOSZENIE MAILOWE — BO LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.


Co to jest?

„Poranne przeciąganie przy kawie” to kolejna propozycja z cyklu Happy Hours czyli przedpołudniowych zajęć w przyjaznej cenie.

Dla kogo to jest?

Dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę, elastyczność, grację i samopoczucie.

Po co to jest?


Rozciąganie mięśni i stawów powoduje szybszy przepływ krwi przez organy, dzięki czemu poprawia się transport tlenu. Mózg i układ nerwowy zaczynają lepiej pracować. Ponadto wszelkie wygięcia pobudzają organizm do pracy i przygotowują do działania. Dzięki tym ćwiczeniom Twój dzień będzie o wiele przyjemniejszy niż zwykle.

Regularne rozciąganie i wzmacnianie mięśni w łagodny sposób poprawia sylwetkę, zwiększa zakres ruchów, dzięki czemu ciało nabiera gracji.

Jak wyglądają zajęcia?

Ćwiczymy w wygodnym, sportowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Na nogach skarpetki, baletki lub bardzo miękkie obuwie. Można boso.
W sali jest ciepło, a na podłodze parkiet, ale można przynieść swoją matę do ćwiczeń lub kocyk — jeśli ktoś woli miękkie podłoże.

Zajęcia obejmują statyczne (na stojąco, na siedząco i na leżąco) ćwiczenia rozciągające i wzmacniające na wszystkie partie ciała „od stóp do głów”. Ćwiczenia wykonujemy bezpiecznie, dostosowując je do indywidualnych możliwości ćwiczących.


O co chodzi z tą kawą?

W trakcie zajęć zawsze dostępna jest kawa lub herbata lub wrzątek gratis :)


Kto prowadzi?


Blancari — Blanka Rische: dyplomowany instruktor tańca sportowego, Sports Instructor in Belly Dance


Ile to kosztuje?

Poranne zajęcia Happy Hours mają bardzo przyjazny cennik:

Karnet na 10 zajęć — 150zł
Karnet na 5 zajęć — 90zł
Pojedyncze wejście — 20zł


Jak się zapisać?


Najlepiej przez zakładkę KONTAKT

UWAGA — W NAJBLIŻSZY CZWARTEK 1 GRUDNIA — DARMOWE ZAJĘCIA POKAZOWE. WYMAGANE JEDYNIE ZGŁOSZENIE MAILOWE — BO LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

ZAPRASZAMY!

 28-11-2011, godz. 00:47:43

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u