Aktualności Witaj!
WARSZTATY!!!
Szkoła Tańca Adam Czub oraz Blancari zapraszają na unikatowe warsztaty:

ZAPANUJ NAD SWOIM CIAŁEM W TAŃCU — warsztaty dla tancerzy różnych technik.


Już 14 stycznia 2011 godz. 14:00 — 18:00

Warsztaty nastawione są na zwiększenie świadomości ciała, odkrycie nowych możliwości, poznanie wewnętrznych mięśni tułowia i naukę ich wykorzystywania w świadomym i zdrowym tańcu. Jak odpowiednio przygotować ciało do treningu tanecznego i jak go zakończyć, żeby móc się jak najdłużej cieszyć pełną sprawnością.

Warsztaty obejmują zarówno wiedzę teoretyczną z zakresu anatomii i fizjologii jak i sporo ćwiczeń praktycznych.

Szczegółowy program i informacje w zakładce WARSZTATY

Prowadzenie: Anka Hostyńska

ZAPRASZAMY!!!

 27-12-2011, godz. 14:19:28

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u