Aktualności Witaj!
Blancari i Zespół Tańca Orientalnego HAMSA w "Głosie Wielkopolskim"
Dzisiaj (24 lutego 2012) w internecie, jutro (25 lutego 2012) w wydaniu papierowym — artykuł Magdaleny Branowskiej — Szczepańskiej w „Głosie Wielkopolskim” w dodatku „Magazyn Rodzinny” . O tańcu brzucha opowiadają Blancari, Dalia i Zuzanna.

Zapraszamy do lektury:

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/515991,taniec-brzucha-jest-dobry-na-wszystko-zdjecia,id,t.html

A wszystkich zachwyconych — na zajęcia 24-2-2012, godz. 14:03:37

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u