Aktualności Witaj!
Promocja na Dzień Kobiet!
Chciałabyś tańczyć, a nie możesz się zdecydować?

Oto specjalna promocja dla Ciebie:

W dniach 8-15 marca możesz zakupić karnet na 4 kolejne zajęcia tańca brzucha za jedyne 40zł.

Oferta dotyczy grupy początkującej od podstaw w poniedziałki o godz. 18.30 w Szkole Tańca Adama Czuba na al. Niepodległości 8a

Start grupy w poniedziałek 19 marca 2012.

zapisy: zapisz.sie.na@kursy-tanca.net

Zapraszamy!

 9-3-2012, godz. 16:36:46

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u