Aktualności Witaj!
Uwaga Uwaga Uwaga
Oto ogłoszenie wyników losowania JOKERA na warsztaty z Quesse.

Nazwiska wszystkich osób, które wpłaciły zaliczkę badź całość kwoty, zostały umieszczone na karteczkach, karteczki zwinięte i umieszczone w szklance i dobrze wymieszane.

Spośród tych wszystkich karteczek, specjalnie poproszona „sierotka” nie związana z TB wylosowała jedną.

Niniejszym ogłaszam, że tym razem JOKERA wylosowała:

*Joanna*


Zwyciężczyni gratuluję! A pozostałym życzę szczęścia w losowaniach na kolejnych warsztatach.

Do zobaczenia 11 września

Kto jeszcze się nie zapisał — zgłoszenia przyjmowane są do 5 września.

Blancari

 21-8-2010, godz. 12:15:00

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u