Aktualności Witaj!
NOWY ROK - NOWE WARSZTATY!
Witajcie w Nowym Roku 2013!

Styczeń to dobry czas na postanowienia noworoczne. Wiele z Was chciałoby ułożyć swoją pierwszą choreografię, albo nauczyć się tworzyć dobre choreografie.

I właśnie dlatego nowy rok zaczynamy od warsztatu tworzenia choreografii, który poprowadzi dla nas sam Adam Czub.

Więcej informacji w zakładce WARSZTATY


Zapraszamy i do zobaczenia!

 1-1-2013, godz. 17:45:43

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u