Aktualności Witaj!
Nowy sezon - nowa strona!
Kolejny sezon taneczny 2010/2011 to doskonała okazja, by zaprezentować nową odsłonę strony internetowej.

Zapraszam więc do odwiedzania kolejnych zakładek, które stopniowo zapełniać się będą grafikami zajęć, warsztatów i zdjęciami.

Szczególnie zachęcam do obejrzenia galerii, gdzie zostały zamieszczone m.in. fotografie z pokazu na zakończenie ubiegłego sezonu (20 czerwca 2010 roku).W zakładce „Zajęcia” pojawiły się już pierwsze informacje o kursach i warsztatach na nadchodzący rok.

Zapraszam serdecznie!

Blancari

 28-8-2010, godz. 22:12:41

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u