Aktualności Witaj!
Wrzesień z tańcem brzucha
We wrześniu pracujemy jeszcze w trybie wakacyjnym, ponieważ część naszych kursantek — studentek jeszcze nie wróciła do Poznania. Nowy grafik będzie obowiązywał dopiero od października i z pewnością pojawi się odpowiednio wcześnie, a tymczasem można dołączyć do naszych wakacyjnych grup:

Miejsce: Szkoła Tańca Adam Czub
al. Niepodległości 8a
Poznań

Zajęcia w PONIEDZIAŁKI

Godziny:

Taniec brzucha ? grupa od podstaw:
godz. 17:45 ? 19:00
(można dołączyć i przerwać w każdej chwili)

Taniec brzucha ? choreografia:
godz 19:00-20:15
(tutaj raczej warto chodzić w miarę regularnie)

sierpień/wrzesień — melaya leff


Taniec brzucha- technika:
20:30 ? 21:45
(można dołączyć i przerwać w każdej chwili)


Cennik:

UWAGA ? w trakcje wakacji można ?zatrzymać? bieg karnetu po uprzednim zgłoszeniu.

karnet na 8 zajęć ? 180zł
karnet na 5 zajęć ? 125zł
karnet na 3 zajęcia ? 100zł
pojedyncze wejście 35zł

Zapisy:

501 356 001
zapisz.sie.na@kursy-tanca.net


Zapraszam serdecznie!

Blancari

 30-8-2014, godz. 18:17:55

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u