Aktualności Witaj!
Taniec brzucha w Poznaniu - nowa grupa!
Nowy sezon już ruszył, więc jak co roku zapraszamy do nowej grupy początkującej od podstaw.Tym razem spotykać się będziemy we wtorki o godz: 20:30
w nowej siedzibie Akademii Artystycznej BLANCARI, na ul. Dąbrowskiego 143 (róg Nałkowskiej)

Start grupy 14 października 2014

Gwarantujemy:
— kameralną grupę
— przytulne studio
— wesołą atmosferę
— rzetelną naukę tańca
— dla chętnych: możliwość debiutu na szkolnych i pozaszkolnych imprezach
— możliwość kontynuowania nauki na wszystkich poziomach zaawansowania

Zapisy przez formularz kontaktowy lub info@blancari.pl

Przyłącz się do nas i poczuj orientalną księżniczką!


Zapraszamy również do grup na wyższych poziomach — można dołączyć!

 10-10-2014, godz. 12:00:39

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u