Aktualności Witaj!
Hula, ATS, balet, taniec brzucha, stretching -zajęcia pokazowe - Poznań
W związku z wieloma zapytaniami „A czy to dla mnie ten taniec?” organizujemy zajęcia pokazowe dla wszystkich niepewnych, aby mogli na własnej skórze doświadczyć wybranych technik.

Zajęcia są darmowe, ale wymagane zapisy ze względu na ograniczone miejsce na sali. Wszystkie techniki na poziomie początkującym, skierowane do osób, które chcą zapoznać się z danym tańcem.

Zapraszamy!

Termin: 22-23 listopada 2014

Plan:

22 listopada (sobota)

11:00 — 12:00 — hula

12:30 — 13:30 — American Tribal Style

14:00 — 15:00 — stretching


23 listopada (niedziela)

11:00 — 12:00 — balet dla młodzieży i dorosłych

12:30 — 13:30 — taniec brzucha

Warsztaty poprowadzą nasze INSTRUKTORKI


Po zajęciach pokazowych można dołączyć do istniejących kursów regularnych — GRAFIK

Miejsce:

Akademia Artystyczna BLANCARI
ul. Dąbrowskiego 143
Poznań

Zapisy i informacje:
info@blancari.pl

Zapraszamy serdecznie!

 18-11-2014, godz. 00:33:21

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u