Aktualności Witaj!
Ogłoszenie wyników losowania JOKERA na warsztaty z Martą Nowicką!
UWAGA UWAGA — ogłoszenie wyników losowania JOKERA.

Jak zwykle — nazwiska osób, które wpłaciły zaliczkę zostały spisane na jednakowych karteczkach, karteczki jednakowo poskładane i wrzucone do kubeczka oraz solidnie wymieszane. Następnie „sierotka” nie związana z tańcem brzucha wylosowała jeden zwitek.
Po rozwinięciu — los pokazał, że JOKER na warsztaty z Martą Nowicką wędruje do:

Aireen

Gratulujemy!!!

Jednocześnie informujemy, że zostały jeszcze 3 miejsca na te ciekawe warsztaty.

 4-11-2010, godz. 00:23:27

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u