Aktualności Witaj!
Nowa grupa tańca brzucha od podstaw - od 6 września 2018!
Wakacje jeszcze trwają, ale u nas przygotowania do nowego sezonu tanecznego. Zapraszamy więc na zajęcia tańca brzucha.Grupa od podstaw wprowadza w arkana bellydance. Poznasz sporo podstawowych figur, dowiesz się wiele o technice tańca orientalnego, odkryjesz przyjemność w tym ruchu, a z czasem nauczysz choreografii i zasad improwizacji. Niewielkie grupy zapewniają niemal indywidualną opiekę instruktorki.

Dla chętnych możliwość debiutu na szkolnych pokazach i nie tylko.

Zapraszamy również do grup na wyższych poziomach.
Przyłącz się do nas i poczuj orientalną księżniczką.


Start grupy: 6 września 2018 (czwartki)

godz. 19:15 — 20:15


Cennik:
karnet na 8 zajęć — 160zł
karnet na 4 zajęcia — 100zł
pojedyncze wejście — 30zł (jeśli jest miejsce na sali)

Nieobecności można odrobić w innej grupie, po uzgodnieniu z instruktorką.

Zapraszamy serdecznie!

Zapisy: info@blancari.pl

 16-8-2018, godz. 12:05:44

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u