Aktualności Witaj!
Wakacyjne warsztaty tańca brzucha od podstaw - 3 sierpnia 2019
Wakacje to czas odkrywania! Odkryj więc przyjemność płynącą z tańca brzucha.
Zapraszamy na warsztaty, podczas których poznasz podstawowe figury i spróbujesz je połączyć w pierwszy mini-układ.

A jeśli Ci się spodoba ? możesz kontynuować naukę w grupach regularnych.
Termin: 3 sierpnia 2019 (sobota)


godz. 11:00 ? 14-00
(wliczone dwie krótkie przerwy)


Cena: 80zł


Zapisy: info@blancari.pl


Rezerwacją miejsca jest opłacenie warsztatów na podane w wiadomości zwrotnej konto.

Zapisując się na zajęcia wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (imię, nazwisko, telefon, e-mail) do celów organizacji warsztatów, a w szczególności do kontaktowania sie z Tobą w sprawach związanych z warsztatami.

Zapraszamy!

 21-7-2019, godz. 13:36:48

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u