Aktualności Witaj!
Nowa grupa tańca brzucha od listopada 2023!!!
Co jakiś czas dzwoni telefon z pytaniem o nową grupę, więc udało się przeorganizować grafik i znaleźć jeszcze jeden termin dla nowych kursantek.

Zapraszamy więc serdecznie tych, co jeszcze nigdy nic, albo bardzo mało :)Taniec brzucha — zaczynamy od początku, czyli piękna postawa ciała, pierwsze figury i izolacje, a wszystko to, aby wkrótce zatańczyć swą pierwszą choreografię. A potem poznawać kolejne gatunki tańca orientalnego.
Kameralne grupy pozwalają na niemal indywidualne traktowanie przez instruktorkę i wszelką pomoc na każdym etapie nauki.Start:
od 8 listopada (środy), godz. 19:30-20:30
Miejsce: Poznań, ul Dąbrowskiego 143

Cena:
karnet na miesiąc — 30zł x ilość zajęć, więc listopad: 120zł
karnet na 2 miesiące — 27,50zł x ilość zajęć, więc listopad i grudzień: 192,50

Rezerwacją miejsca jest zgłoszenie (mail: info@blancari.pl) oraz potwierdzenie rezerwacji wpłatą na podane w wiadomości zwrotnej konto. Czekamy na nią dwa dni.
Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszone pisemnie nieobecności można odrobić na innej grupie, pod warunkiem posiadania w tym czasie ważnego karnetu, aby odrabiane zajęcia były dodatkowymi w tygodniu.


Zapraszamy!

Przyłącz się do nas i poczuj orientalną księżniczką!


 22-10-2023, godz. 18:43:20

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!Kanał RSS Kanał RSS


stat4u