Warsztaty

WARSZTATY CHOREOGRAFICZNE Z DONYĄ - 23 czerwca 2013
Co roku, dzień po zakończeniu sezonu — organizujemy dla Was jeszcze warsztaty, aby emocje zbyt szybko nie opadły.

W tym roku zaproszenie przyjęła Donya — Monika Marchel, co zapewne ucieszy wiele z Was, które mogły się już u niej uczyć. A te które tej przyjemności jeszcze nie zaznały — będą miały okazję.

Donya poprowadzi dla nas 3 warsztaty choreograficzne na różnych poziomach.


Kiedy: 23 czerwca 2013

Program i godziny:

10:00 — 11:30 — oriojazz „Ewa i wąż” (poziom min początkujący wyższy)

— jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych choreografii Donyi, wijąca się, z elementami tańca na podłodze. Na specjalne życzenie tych, które kiedyś przegapiły oraz ku radości tych, które chciałyby mieć w repertuarze coś magicznego.

11:45 — 13:15 — miniatura perska (poziom min.początkujący wyższy)
— liryczna perska muzyka, choreografia pełna charakterystycznych póz i wygięć w „S”. Piękny i bardzo rzadko nauczany gatunek.

13:30 — 15:00 — „Anatolian Fire” (poziom min. średniozaawansowany)
— choreografia do znanej muzyki, bardzo widowiskowaUWAGA — warsztaty są krótkie, ale -jeśli będą chętne -w czasie wakacji, za zgodą Donyi, jej uczennice, będące również instruktorkami (Blancari lub Dalia) poprowadzą zajęcia utrwalające z tych choreografii (tylko dla osób, które wcześniej były na warsztatach)


Cennik:

PROMOCJA przy płatności do 31 maja:

1 warsztat — 40zł
2 warsztaty — 70zł
3 warsztaty — 90zł

Później:

1 warsztat — 50zł
2 warsztaty — 80zł
3 warsztaty — 100zł


Zapisy:

Mail zgłoszeniowy na adres: zapisz.sie.na@kursy-tanca.net
ORAZ
wpłata całości kwoty na konto podane na stronie:
http://www.kursy-tanca.net/kontakt.html

Tytuł wpłaty: warsztaty z Donyą


Donya — Monika Marchel

ceniona instruktorka i tancerka, jedna z prekursorek tańca orientalnego w Polsce. Ponadto pedagog, gerontolog i terapeuta. Jej zajęcia to połączenie radosnej atmosfery, pełnej orientalnych i tanecznych anegdot z rzetelną wiedzą i przemyślanym programem, opartym o kilkunastoletnie doświadczenie z tańcem brzucha. Wśród swoich największych Mistrzów wymienia takich jak: Reyhan, Djamila (Niemcy), B&H Cifuentes, Maral, Jillina, Amina, Dina, Raqia Hassan. Wciąż się kształci i zaraża swoją pasją kolejne dziewczyny.


Zapraszamy!

Zapraszamy również na nasze zakończenie sezonu 22 czerwca 2013

 
Archiwum warsztatów


UWAGA! Jeżeli nie zaznaczono inaczej, zapisów na warsztaty dokonać można pod adresem e-mail Akademii lub za pośrednictwem formularza kontaktowego (patrz: Kontakt).

Poziomy warsztatów określone są orientacyjnie dla osób, które zaczynały tańczyć „od zera”. Jeśli tańczysz krócej, ale czujesz, że Twoje umiejętności odpowiadają danemu poziomowi — również zapraszamy. W razie wątpliwości możesz zapytać swoją instruktorkę lub napisać do nas.

stat4u