Warsztaty

Warsztaty TAŃCA CYGAŃSKIEGO z Anną Dębicką
Zapraszamy serdecznie na warsztaty przepięknego tańca cygańskiego.

Warsztaty dla wszystkich: zarówno tych, co już trochę tańczyli, jak i tych, co jeszcze nigdy nic.
Będzie moc opowieści, będzie nauka kroków, i będzie nauka jak te kroki poukładać w taniec.

1 marca 2015

godz. 11:00 — 14:00


Miejsce:

Szkoła Tańca — Adam Czub
al. Niepodległości 8a
Poznań


Cennik:
Cena do 21 lutego — 90zł
Cena od 22 lutego — 100zł

Zapisy:

zapisz.sie.na@kursy-tanca.net


Rezerwacją miejsca jest mail zgłoszeniowy i wpłata.
Dane do wpłaty:

http://www.kursy-tanca.net/kontakt.html


Anna Dębicka — wybitna tancerka z bogatym doświadczeniem scenicznym. Międzynarodowa instruktorka tańca cygańskiego ucząca w szkołach w Polsce jak i krajach Europy zachodniej, na której warsztaty zjeżdżają tancerki z całego świata. Od kilkunastu lat solistka Cygańskiego Teatru Muzycznego „Terno”, współpracowała z Januszem Józefowiczem przy Teatrze Buffo, Piotrem Rubikiem w dziele Habitat, Vasilim Baro przy Filharmonii Berlińskiej. Od 6 lat współprowadząca największą międzynarodową szkołę tańca cygańskiego Romany Dance School z siedzibą w Berlinie, której założycielem oraz dyrektorem artystycznym jest wybitna cygańska artystka Katjusha Kozubek. Wraz z Katjushą i córką Natalią Dębicką współtworzą zespół Phenjoripe, prezentując muzykę i taniec cygański z różnych stron świata.
Anna Dębicka jako wybitna artystka polskich Romów oraz gwiazda międzynarodowej sceny tanecznej jest uprawniona do nauczania tańca cygańskiego oraz ściśle zaangażowana w propagowanie kultury cygańskiej celem zachowania tej sztuki. Działa jako mediator kulturowy.

 
Archiwum warsztatów


UWAGA! Jeżeli nie zaznaczono inaczej, zapisów na warsztaty dokonać można pod adresem e-mail Akademii lub za pośrednictwem formularza kontaktowego (patrz: Kontakt).

Poziomy warsztatów określone są orientacyjnie dla osób, które zaczynały tańczyć „od zera”. Jeśli tańczysz krócej, ale czujesz, że Twoje umiejętności odpowiadają danemu poziomowi — również zapraszamy. W razie wątpliwości możesz zapytać swoją instruktorkę lub napisać do nas.

stat4u