Aktualności Witaj!
Karnawałowy pakiet oszczędnościowy na warsztaty!
Witajcie!


Karnawał wokół, ciało aż rwie się do tańca. Dlatego Akademia Artystyczna BLANCARI przygotowała dla Was specjalny pakiet oszczędnościowy na warsztaty tańca brzucha.

Już teraz możecie mieć 13 godzin tańca z Kasią Wronką i Abu Kadarem za jedyne 320zł (oszczędzacie 70zł!)


Wystarczy zapisać się na obydwa warsztaty przed 5 lutego 2011!

Szczegóły warsztatów TUTAJ

Zapraszamy!
  10-1-2011, godz. 15:24:20

Nowy Rok - nowe zajęcia!
Witajcie w Nowym Roku!

W zakładce Regularne kursy pojawił się już nowy grafik. Nowością jest grupa choreograficzno-rekwizytowa, która powstała z połączenia dotychczasowych grup średniozaawansowanej i zaawansowanej. Prowadzić tę grupę będzie oczywiście Donya.


W zakładce Warsztaty jest już ogłoszenie o warsztatach rytmicznych z Abu Kadarem. To materiał obowiązkowy dla każdej ambitnej tancerki oraz wszystkich zainteresowanych interpretacją arabskich rytmów. Warsztaty przy bębnie na żywo to dodatkowa atrakcja.

Niebawem pojawią się też informacje nt karnawałowych, ognistych warsztatów w Kasią Wronką, a także grafik grupy średniozaawansowanej, która przeniesiona będzie na terminy w tygodniu.

Wszystkiego dobrego jeszcze raz!

Blancari
  3-1-2011, godz. 13:43:06

Wesołych Świąt!
Wszystkiego najlepszego, najradośniejszego
i oczywiście najtaneczniejszego
dla naszych kursantek, instruktorek i przyjaciół!!!


  25-12-2010, godz. 13:59:34

Zaśnieżyło!
Witajcie!

Za oknem mnóstwo śniegu, który jak widać, przedostał się na naszą stronę :)

Ale nam zima nie straszna, więc nieustannie szykujemy dla Was nowe taneczne niespodzianki!

Już niedługo — 19 grudnia 2010 — warsztaty z Naimą; radosny taniec nubijski oraz wyczekiwany wykład o historii i gatunkach tańca orientalnego. Szczegóły w zakładce Zajęcia -> Warsztaty.

Za kilka dni pojawią się też informacje o warsztatach, które planujemy na nowy rok. Arkana arabskich rytmów będzie można zgłębiać pod okiem samego Abu Kadara, a Kasia Wronka zaprosi wszystkich na gorące karnawałowe warsztaty z południową nutką.

Zapraszamy!
  5-12-2010, godz. 19:53:46

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!


nawigacja
123456789101112 13 1415

Kanał RSS Kanał RSS


stat4u