Aktualności Witaj!
Nowy sezon, nowe grafiki, nowe grupy!
Witajcie!

Już niedługo wrzesień i nowy sezon taneczny w Poznaniu. A to oznacza nowe grupy i nowe miejsca.

Zapraszamy na kolejny rok zajęć tańca brzucha w Szkole Tańca Adama Czuba na al. Niepodległości (prowadzenie zajęć: Blancari). W tym sezonie startujemy z 3 grupami na różnych poziomach: początkujący, początkujący-kontynuacja i średniozaawansowany.

Jednocześnie zapraszamy do nowiutkiego Studia Tańca „Batucada” na Winogradach, gdzie powstanie pierwsza grupa początkująca tańca brzucha.

Po szczegóły zapraszamy do zakładki Kursy regularne

Zapisy już trwają! Dołącz do fascynatek tańca brzucha i poczuj się orientalną księżniczką!
  26-8-2011, godz. 16:10:58

Nowe zdjęcia w galerii - Zakończenie sezonu 2010/2011
W naszej galerii właśnie powstał nowy album, w którym znajdziecie zdjęcia z naszego zakończenia sezonu autorstwa Izy Łogonowicz.

Zapraszamy serdecznie: klik

Jednocześnie przypominamy, taniec brzucha w Poznaniu nie zamiera i od lipca, przez 10 tygodni odbywać się będą zajęcia wakacyjne w Szkole Tańca Adam Czub & Olininus.

Więcej informacji w zakładce: kursy regularneZapraszamy!


  30-6-2011, godz. 01:22:36

Letni taniec brzucha w Poznaniu!
Uroczyste zakończenie sezonu za nami — już niedługo w galerii pojawią się zdjęcia.

Jak zwykle jednak miało znaczenie wyłącznie symboliczne — nie przestajemy tańczyć w czasie wakacji.

Zapraszam Was do trzech grup: początkującej, średniozaawansowanej i seniorskiej. Szczegóły w zakładce Kursy regularne

Do zobaczenia!
  21-6-2011, godz. 12:27:25

Nasze tancerki w grupie pierwszych w Polsce instruktorek z państwowymi uprawnieniami!
Mamy dla Was fantastyczną wiadomość. W miniony weekend dwie tancerki Akademii Artystycznej BLANCARI: Blancari i Dalia odebrały państwowe legitymacje instruktorskie oraz unijne certyfikaty, uprawniające do nauczania tańca orientalnego. Uprawnienia takie nadano w Polsce po raz pierwszy i otrzymało je 13 polskich tancerek, w tym dwie z Poznania.

To ważne wydarzenie, ponieważ wreszcie uznano naszą dyscyplinę w Ministerstwie Sportu. A co to daje naszym kursantkom i kursantom? Przede wszystkim gwarancję, że zajęcia prowadzą instruktorki, które ukończyły kursy instruktorskie, a ich wiedza i umiejętności zostały zweryfikowane obszernymi egzaminami teoretycznymi i praktycznymi. To gwarancja bezpieczeństwa zajęć i wysokiego poziomu nauczania. Zwłaszcza, że nauczycielami podczas kursu byli światowej sławy pedagodzy tańca orientalnego: Wael Mansour (Egipt), Nasra Emam (Egipt), Sumaya- Juhenia Lovgina (Białoruś), Margarita Darina (Rosja).

Tym radośniej zapraszamy na zajęcia! Nowy, wakacyjny grafik już na dniach!

  7-6-2011, godz. 13:54:59

"Rowerem po drzewach" czyli jak tańczyłyśmy na miejskim dniu dziecka
W minioną niedzielę, czyli 29 maja 2001, grupa tancerek Akademii Artystycznej BLANCARI, pod nazwą Zespół Tańca Orientalnego HAMSA, miała wyjątkową przyjemność zatańczyć dla dzieci na Placu Wolności w ramach imprezy „Rowerem po drzewach”. W galerii znajdziecie już album z fotkami — zapraszamy!


  2-6-2011, godz. 21:24:59

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!


nawigacja
1234567891011 12 131415

Kanał RSS Kanał RSS


stat4u