Aktualności Witaj!
Nowy sezon - nowa strona!
Kolejny sezon taneczny 2010/2011 to doskonała okazja, by zaprezentować nową odsłonę strony internetowej.

Zapraszam więc do odwiedzania kolejnych zakładek, które stopniowo zapełniać się będą grafikami zajęć, warsztatów i zdjęciami.

Szczególnie zachęcam do obejrzenia galerii, gdzie zostały zamieszczone m.in. fotografie z pokazu na zakończenie ubiegłego sezonu (20 czerwca 2010 roku).W zakładce „Zajęcia” pojawiły się już pierwsze informacje o kursach i warsztatach na nadchodzący rok.

Zapraszam serdecznie!

Blancari
  28-8-2010, godz. 22:12:41

Uwaga Uwaga Uwaga
Oto ogłoszenie wyników losowania JOKERA na warsztaty z Quesse.

Nazwiska wszystkich osób, które wpłaciły zaliczkę badź całość kwoty, zostały umieszczone na karteczkach, karteczki zwinięte i umieszczone w szklance i dobrze wymieszane.

Spośród tych wszystkich karteczek, specjalnie poproszona „sierotka” nie związana z TB wylosowała jedną.

Niniejszym ogłaszam, że tym razem JOKERA wylosowała:

*Joanna*


Zwyciężczyni gratuluję! A pozostałym życzę szczęścia w losowaniach na kolejnych warsztatach.

Do zobaczenia 11 września

Kto jeszcze się nie zapisał — zgłoszenia przyjmowane są do 5 września.

Blancari
  21-8-2010, godz. 12:15:00

Promocja!
UWAGA!
Od dziś w Akademii Artystycznej BLANCARI można wygrać specjalnego, promocyjnego JOKERA — czyli specjalny rabat, który sprawi, że osoba wylosowana zapłaci za warsztat tylko równowartość zaliczki.

Pierwszy JOKER zostanie rozlosowany wśród warsztatowiczek, które do 20 sierpnia wpłacą zaliczkę za warsztaty z Agatą Zakrzewską (11 września 2010). Osoba wylosowana będzie zwolniona z reszty wpłaty.

Te które już wpłaciły — oczywiście również biorą udział w losowaniu.

Losowanie odbędzie się 21 sierpnia o godz. 12.00. Wyniki zostaną ogłoszone pod informacjami o warsztatach, a zwyciężczyni poinformowana mailem. :D :D :D
  15-8-2010, godz. 12:41:32

Testowanie nowej strony
Ruszyła wersja testowa nowej strony internetowej Akademii Artystycznej Blancari. Po dopracowaniu wszystkich funkcji oraz zakończeniu testów zostanie ona przeniesiona na nową domenę blancari.pl.
  17-3-2010, godz. 10:36:34

Akademia Artystyczna Blancari powstała latem 2009 r. jako pokłosie wielu działań organizacyjnych służących popularyzacji tańca brzucha w Poznaniu. Od samego początku zajęła się nauką i promowaniem tańca arabskiego, ale wkrótce pojawiły się kolejne pomysły.

Taniec orientalny pozostaje oczywiście główną sferą działalności Akademii, najintensywniej też rozwijaną. Możesz się o tym przekonać, poznając arkana tańca pod okiem naszych instruktorek. Ich taneczne CV znajdziesz na naszej stronie, w zakładce „Instruktorki”.

Taniec brzucha (taniec orientalny, taniec arabski) to doskonała forma relaksu, ale też sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała. Płynne ruchy przy orientalnej muzyce kształtują sylwetkę, stopniowo rozciągając i wzmacniając mięśnie oraz poprawiając elastyczność kręgosłupa, zmęczonego dźwiganiem ciężarów czy siedzeniem przy komputerze. Wzrost poziomu endorfin sprawia, że stresy dnia codziennego odpływają, poprawia się nastrój i ogólna samoocena.


Dołącz do nas na Facebooku!


nawigacja
1234567891011121314 15

Kanał RSS Kanał RSS


stat4u